Mutfak dolapları ve Hazır Mutfak Sistemleri

Mutfak dolapları ve Hazır Mutfak Sistemleri

mutfak-dolaplari-15

Mutfak dolapları

Her ev hanımı kullanışlı, şık, estetik ve çok sayıda dolabın mevcut olduğu bir dolap ister.  Gününün büyük bir bölümünü mutfakta geçiren ev hanımları her mutfak eşyasına kolayca ulaşabileceği, tasarımı güzel ve oldukça kullanışlı bir mutfak hayali kurar.  Bunun için günümüz ev hanımları düşünülerek tasarlanmış pek çok mutfak dolabı geliştirilmiş ve bu dolaplar hazır mutfak dolapları adı altında pek çok firma tarafından satışa sunulmuştur.

Mutfak dolapları suya, neme, darbeye karşı dayanıklı olmasının yanında son derece sağlam yapı malzemesinden de üretilmiş olmalıdır. Bu nedenle mutfak dolapları satın alınırken iyi incelenmeli,Scannable Fake ID, evdeki mutfak ölçüleri alınarak mutfağa uygun mutfak dolapları tercih edilmelidir. Ekonomik olması açısından hazır mutfak dolapları tercih edilmeli, eğer mutfak ölçülerine uymuyorsa mutfak dolabı tasarlayarak özel yaptırılmalıdır.

Mutfak dolabı yatıracaklar ya da hazır almak isteyenler için dolap kapakları hakkında önemli olabilecek birkaç bilgi hazırladık. Kapak çeşitleri şu şekildedir;

  • Suntalam/Mdflam Kapaklar: Ekonomik tarzda mutfak dolabı tercih edenlerin kullandığı bir kapak çeşididir. Çeşitli renkleri mevcut olmakla birlikte kapakların gövde ile aynı olması durumu mutfak dolabının daha ekonomik olmasını sağlayacaktır.
  • Mebran Kapaklar: Üretici firmaların rekabete girmesi ile daha ekonomik seviyelere inen bir kapak çeşididir.fake ids, Kapaklar mdf’den üretilmiş olup değişik renk seçenekleri mevcuttur. Desen seçeneği ile de müşterilerine seçenekler sunan mebran kapaklar kapak ölçüsü ve yüzey kaplamaları da yine istek üzerine değişmektedir.
  • Boy Kapaklar: Seri üretim ve model çeşitlerinden dolayı seri olarak üretilebilen, mebran kapaklara göre daha ekonomik ve daha çok tercih edilen kapak çeşididir. Özel tasarımı olan projelerde tercih edilmektedir.
  • Profil Kapaklar: Üretim maliyeti mebran kapaklara yakın olması nedeniyle müşterilerin farklılık istemesi oluşan bir seçenek olarak çıkmıştır. Ahşap kapak görünümü ve sıcaklığı isteyenlerin bir tercihi olarak üretilmiştir.
  • Ahşap Kaplama Kapaklar: Klasiği tercih edenlerin tercihi olan kapak çeşididir. Değişik renk seçenekleri mevcuttur.

Tüm bu kapaklar dışında ‘ laminat,fake id templates, Alüminyum profil kapak, lake boya kapaklar ‘ da mevcuttur.

Mutfak dolapları gövde çeşitleri ise ‘’ Suntalam, Mdflam, Ahşap kaplama ve lake boyalı gövdeler’’ olarak ayrılırlar.

Yukarıda belirtilen gövde ve kapak çeşitleri kombine seçilebileceği gibi, tek tek de

seçilebilmektedir. Mutfak dolapları müşterilerin ekonomisi ve beğenisine göre değişmekte olup değişik renk ve desen seçenekleri mevcuttur.

Daha fazla bilgi için bizimle BURADAN iletişime geçebilirsiniz.